چهارمین کنگره بین المللی فرهنگ و اندیشه دینی

لطفا یکی از گزینه ها را انتخاب کنید


::	نمایه شدن مقالات سومین کنگره فرهنگ و اندیشه دینی  در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)
24 مهر 1396

طبق قوانین جدید و مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش های علمی – پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی از این پس تنها کنفرانس هایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) به ثبت رسیده باشند دارای اعتبار از  نظر وزارت علوم هستند و تنها مقالات ارائه شده در کنفرانس های نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه می باشند.


ادامه مطلب ...

سومین کنگره بین المللی فرهنگ و اندیشه دینی  با موفقیت در قم برگزار گردید  مسجد مقدس جمکران
24 مهر 1396

محمد نصیری دبیر سومین کنگره بین المللی فرهنگ و اندیشه دینی با اشاره به برگزاری همایش بین المللی منتظران ظهور در مسجد مقدس جمکران، اظهار کرد: این همایش با محوریت زمینه سازی ظهور در راستای ترویج و تبیین سبک زندگی ایمانی در جامعه مهدوی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این همایش با حضور استادان حوزه و دانشگاه، طلاب و دانشجویانی از چهار قاره جهان و ۱۵ کشور با ارایه ۴۰ مقاله تخصصی در روز نیمه شعبان در سالن عصر آفتاب مسجد مقدس جمکران برگزار خواهد شد.

مدیر تبلیغ و ارتباطات فرهنگی مسجد مقدس جمکران هدف از برگزاری این همایش را شبکه سازی اندیشمندان و مبلغان دینی در زمینه سازی ظهور جهت ترویج فرهنگ و سبک زندگی اسلامی در جامعه مهدوی دانست و بیان کرد: در این همایش قرار است اندیشه های دینی سیاسی حقوقی در جامعه موعودگر بررسی شود و راهکارهای فرهنگ سازی آن توسط ابزارهای هنری بررسی شود.

نصیری تصریح کرد: دبیرخانه همایش با محوریت زمینه سازی ظهور در پنج محور تخصصی اقدام به فراخوان مقاله کرد که ۳۵۰ مقاله به دبیرخانه همایش واصل شد.

وی اظهار کرد: دبیرخانه این همایش با همکاری ۱۲ مرکز تخصصی حوزوی و دانشگاهی ازجمله جامعه المصطفی العالمیه، حوزه علمیه قم، دانشگاه قم، دانشگاه فردوسی مشهد، انجمن اسلام و پیشرفت، موسسه سفیران فرهنگی مبین، دانشگاه شهید باهنر کرمان، شهید مدنی زنجان، دانشگاه الزهرا، دانشگاه بوعلی سینا همدان، دانشگاه اصول دین و دانشگاه فرهنگیان گرگان اقدام به راه اندازی کمیته علمی کرده و ۵۶ داور اقدام به داوری مقالات در سه سطح ارایه مقالات به صورت سخنرانی، پوستر و انتشار مقاله کرده اند.


ادامه مطلب ...