تمامي خدمات اين موسسه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.                لینک ورود به کنفرانس تخصصی ادبیات حماسی
لینک ورود به کنفرانس تخصصی ادبیات حماسی
کنفرانس تخصصی ادبیات حماسی شنبه 93/12/08 ساعت 10 صبح با حضور دکتر سید احمد حسینی کازرونی برگزار می گردد. لینک ورود به کنفرانس تخصصی: http://130.185.78.160/language1/
1393/12/09 ادامه مطلب


کنفرانس تخصصی روانشناسی و خانواده موفق برگزار شد
دبیرخانه همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی، کنفرانس تخصصی روانشناسی و خانواده موفق را پنج شنبه، 1393/12/07 ساعت 9 صبح به صورت حضوری و آنلاین( وب کنفرانس) برگزار نمود. افرادی که مقالات آنها در هر سه سطح (سخنرانی، پوستر، انتشار در مجموعه مقالات) پذیرش شده بودند در کنفرانس شرکت نموده و گواهی حضور دریافت خواهند کرد. از اهداف موسسه سفیران فرهنگی مبین استقرار سیستم و تشکیل پایگاهی جهت تجلی و سازماندهی اندیشه و دیدگاه های اندیشمندان و محققان در راستای بنیان گذاری و شکل گیری ساختاری منسجم و پویا در تولید دانش است، به همین سبب حضور در همایش های موسسه به صورت کاملا رایگان و برای همه افراد آزاد است. اما در راستای توسعه و گسترش فعالیت های فرهنگی موسسه، جهت صدور گواهینامه حضور هزینه دریافت می گردد.
1393/12/06 ادامه مطلب


انتشار و چاپ مقالات در نشریات معتبر با نمایه بین المللی ISI
انتشار نتایج تحقیقات، پژوهش ها و پایان نامه ها در مجلات معتبر علمی با نمایه های جهانی نقش مهمی را در ثبت دانش بشری و معرفی محققان در سطح بین المللی ایفاد می دارد. موسسه سفیران فرهنگی مبین بر اساس اهداف و موضوع فعالیت خود در گفتمان سازی نهضت نرم افزاری و تولید علم، بستری را فرآهم کرده تا اساتید، دانشجویان و پژوهشگران محترم بتوانند مقاله خود را درنشریات معتبر با نمایه بین المللی ISI منتشر نمایند. اما به همه پژوهشگران محترم متذکر می شود قبل از سفارش ترجمه و انتشار، حتما آیین نامه مربوط به دانشگاه خود را مطالعه و با معاونت پژوهشی دانشگاه هماهنگی لازم را به عمل آورند.
1393/12/03 ادامه مطلب


تمدید فراخوان مقاله کنفرانس تخصصی کنفرانس روانشناسی و سلامت اجتماعی
دبیرخانه دایمی همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی ، فراخوان مقاله کنفرانس تخصصی روانشناسی و خانواده موفق را تا 17 اسفند 1393 تمدید نمود و کنفرانس نیز 21 اسفند ماه 1393 به صورت آنلاین (وب کنفرانس) برگزار می گردد. برای ارایه دهندگان مقاله پس از فرآیند داوری گواهینامه دو زبانه صادر می شود و مجموعه مقالات نیز به صورت مقاله کامل Full Text منتشر می گردد و به مقاله دهنده برتر نیز از جایزه ویژه هر ماه یک کنفرانس تخصصی با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و تأمین کمک هزینه انتشار و یا اخذ پذیرش در ژورنال ISI&ISC استفاده نمایید. از اهداف موسسه سفیران فرهنگی مبین استقرار سیستم و تشکیل پایگاهی جهت تجلی و سازماندهی اندیشه و دیدگاه های اندیشمندان و محققان در راستای بنیان گذاری و شکل گیری ساختاری منسجم و پویا در تولید دانش است، به همین سبب حضور در همایشهای موسسه به صورت کاملا رایگان و برای همه افراد آزاد است.اما در راستای توسعه و گسترش فعالیت های فرهنگی موسسه، جهت صدور گواهینامه حضور هزینه دریافت می گردد.
1393/12/02 ادامه مطلب


جذب هیات علمی افتخاری، کمیته علمی همایش و مدرس کارگاه های آموزشی
موسسه فناور و دانش بنیان سفیران فرهنگی مبین با اخذ مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پروانه موسسه فناور از پارک علم و فناوری خلیج فارس وزارت علوم تحقیقات و فناوری، براساس سیاستهای کلی برنامه پنجم توسعه نظام و مبتنی بر آیین نامه ارتقاء مرتبه هیأت علمی موسسات علمی دانشگاهی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و ابلاغ آن به وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان سند بالادستی و قانون مرجع کشوری، فعالیت های خود را برنامه ریزی و اجرایی نموده است و در این راه همه دانش پژوهان، فارغ التحصیلان حوزوی و دانشگاهی، اساتید حوزه و دانشگاه را به همکاری افتخاری با این موسسه دعوت می نمایند.
1393/12/02 ادامه مطلب


فراخوان مقاله کنفرانس تخصصی ادبیات حماسی
دبیرخانه دایمی همایش بین المللی جستارهای ادبی، زبان و ارتباطات فرهنگی، در نظر دارد کنفرانس تخصصی ادبیات حماسی را با همکاری مجامع علمی و دانشگاهی مورخ 9 اسفند ماه 1393 برگزار نماید . از اهداف موسسه سفیران فرهنگی مبین استقرار سیستم و تشکیل پایگاهی جهت تجلی و سازماندهی اندیشه و دیدگاه های اندیشمندان و محققان در راستای بنیان گذاری و شکل گیری ساختاری منسجم و پویا در تولید دانش است، به همین سبب حضور در همایشهای موسسه به صورت کاملا رایگان و برای همه افراد آزاد است.
1393/11/29 ادامه مطلب


تمدید فراخوان مقاله کنفرانس تخصصی مدیریت و فرهنگ سازمانی و منابع انسانی تا30بهمن
دبیرخانه دایمی همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه، فراخوان مقاله کنفرانس تخصصی مدیریت، فرهنگ سازمانی و منابع انسانی را تا 30 بهمن 1393 تمدید نمود و کنفرانس نیز سوم اسفند ماه 1393 برگزار می گردد. از اهداف موسسه سفیران فرهنگی مبین استقرار سیستم و تشکیل پایگاهی جهت تجلی و سازماندهی اندیشه و دیدگاه های اندیشمندان، محققان، استادان و دانشجویان در راستای بنیان گذاری و شکل گیری ساختاری منسجم و پویا در تولید دانش است. به همین ضرورت موسسه مبین با بهره مندی از زیرساخت های وب کنفرانس، سلسله کنفرانس و سمپوزیوم های تخصصی را به صورت آنلاین با همکاری اساتید داخلی و خارجی طراحی و برگزار می نماید و همه عزیزان را نیز به حضور در شرکت در این نشست ها دعوت می نماید
1393/11/26 ادامه مطلب


فراخوان مقاله همایش روانشناسی و فرهنگ زندگی: هر ماه یک کنفرانس تخصصی با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و انتشار آن در ژورنال ISI&ISC
دبیرخانه دایمی همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی هر ماه اقدام به برگزاری کنفرانس های تخصصی با صدور گواهینامه معتبر علمی حضور و ارایه مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی می نماید. و با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و انتشار آن در ژورنال ISI&ISC از مقاله دهنده برتر تقدیر می نماید پژوهشگران، استادان و دانشجویان می توانند مقاله خود را به دبیرخانه همایش ارسال نمایند و بعد از دوازده روز کاری نتایج داوری به آنها اطلاع رسانی می گردد و با حضور در کنفرانس های آنلاین و تحت وب اقدام به ارایه مقاله خود به صورت سخنرانی نموده و گواهینامه های خود را با لیبل امنیتی و مهر برجسته به تعداد افراد شرکت کننده به صورت اصل (original) دریافت نمایند.
1393/11/13 ادامه مطلب


فراخوان مقاله دومین همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه: هر ماه یک کنفرانس تخصصی با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و انتشار آن در ژورنال ISI&ISC
دبیرخانه دایمی همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه، هر ماه اقدام به برگزاری کنفرانس های تخصصی با صدور گواهینامه معتبر علمی حضور و ارایه مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی می نماید. و با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و انتشار آن در ژورنال ISI&ISC از مقاله دهنده برتر تقدیر می نماید پژوهشگران، استادان و دانشجویان می توانند مقاله خود را به دبیرخانه همایش ارسال نمایند و بعد از دوازده روز کاری نتایج داوری به آنها اطلاع رسانی می گردد و با حضور در کنفرانس های آنلاین و تحت وب اقدام به ارایه مقاله خود به صورت سخنرانی نموده و گواهینامه های خود را با لیبل امنیتی و مهر برجسته به تعداد افراد شرکت کننده به صورت اصل (original) دریافت نمایند.
1393/11/12 ادامه مطلب


توضیحات ضروری جهت ارسال مقاله: 

* با توجه به جامع بودن محور همایش های علمی که توسط موسسه برگزار می گردد، مقالات رسیده براساس نظر کمیته علمی و دبیرخانه همایش در زیر فصل ها و بخش های مرتبط، دسته بندی موضوعی خواهد شد.

* محققان و پژوهشگران، استادان، طلاب و دانشجویان می توانند مقالات خود را در محورهای اعلام شده و یا سایر حوزه های مرتبط به آن موضوع در بخش محور آزاد به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

* نویسندگان محترم باید مقاله (چکیده+اصل مقاله) خود را با توجه به فرمت معرفی شده در سایت موسسه ،فقط از طریق سامانه همایش های موسسه و با ثبت نام در کنترل پنل سامانه کاربران ارسال نمایند.

* دبیرخانه دایمی همایش ها و کنفرانس های تخصصی، مقاله های رسیده را حداکثر تا 12 روز کاری پس از دریافت، داوری می نماید و منتظر پایان وقت ارسال مقاله نخواهد ماند و نتایج داوری را بلافاصله به نویسندگان اعلام می دارد. همچنین در این مرحله گواهینامه رسمی پذیرش حداکثر به مدت یک هفته صادر و برای افراد ایمیل می گردد. در این مرحله ضروری است باید ثبت نام نهایی انجام شده باشد و هزینه ثبت نام نیز پرداخت گردد.
بر اساس مصوبه جدید موسسه، تمامی گواهی نامه ها همراه با CD مجموعه مقالات، چاپ و آماده سازی می گردد و برای افراد پست می گردد.(هزینه پست با مقاله دهندگان می باشد)

* مقالات در سه سطح ارایه سخنرانی، پوستر و انتشار در مجموعه مقالات پذیرفته می شود.

* تمامی مقالات پذیرفته شده در سطوح ارایه سخنرانی و پوستر نیز در مجموعه مقالات منتشر و همه سطوح پذیرش شده به پایگاه های استنادی جهت نمایه سازی ارسال می گردد اما هرکدام از پایگاه ها دارای شرایط خاص سازمانی خود می باشند که شرایط آنها به شرح ذیل تقدیم می گردد:
1. تمامی مقالات به مرکز منطقه ای علوم و فناوری مستقر در
پایگاه استنادی جهان اسلام ارسال می گردد و براساس اعلام مرکز، مقالات دارای ضریب تأثیر در  پایگاه استنادی جهان اسلام(ISC) نمایه سازی می گردد.
2. تمامی مقالات به پایگاه مرجع دانش
سیویلیکا ((CIVILICA کنسریوم محتوای ملی ارسال می گردد که براساس قرار داد منعقده بعد از چهار ماه در آن پایگاه نمایه سازی صورت می پذیرد.
3. تمامی مقالات به
پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران(IRANDOC) ارسال می گردد اما با توجه به ساختار دولتی آن هم زمان بر است
4. تمامی مقالات به پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) ارسال می گردد اما نمایه سازی در این پایگاه بر اساس اعلام پایگاه مشمول هزینه می باشد.

* گواهی نامه پذیرش مقاله به دو زبان انگلیسی و فارسی بعد از ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه ثبت نام، به صورت جداگانه صادر و ایمیل می گردد همچنین مجموعه مقالات کامل نیز با اخذ استاندارد بین المللی شاپاISSN از کتابخانه ملی ایران به افراد ایمیل می گردد.
بر اساس مصوبه جدید موسسه، تمامی گواهی نامه ها همراه با CD مجموعه مقالات، چاپ و آماده سازی می گردد و برای افراد پست می گردد.(هزینه پست با مقاله دهندگان می باشد)

* به اضافه هر مقاله هزینه جداگانه باید پرداخت گردد که شرح هزینه ها در بخش ثبت نام و ارسال مقاله سایت ذکر شده است.

* ملاک عمل در تعیین هزینه ثبت نام شرکت کنندگان داخلی و خارجی نیز عنوان دانشگاه محل تدریس و یا تحصیل بر اساس داخل و خارج از کشور که در مقاله ارسالی نگارش شده است خواهد بود و هزینه نیز فقط بر اساس نفر اول تعیین می شود.

* گواهینامه به نام نویسنده نفر اول صادر می گردد و نام سایر نویسندگان نیز در آن ذکر می گردد.

* حضور افراد در روز برگزاری همایش الزامی نیست؛ الکترونیکی بودن تمامی فرآیندهای همایش و برگزاری همایش تحت وب، این ویژگی را به همایش داده است که افراد الزامی به حضور فیزیکی نداشته باشند؛ اما افراد شرکت کننده می توانند با ثبت نام در هر یک از همایش های موسسه و حضور در روز برگزاری همایش، گواهی حضور در همایش را نیز دریافت نمایند.


حامیان علمی همایش های علمی موسسه
حامیان رسانه ای