تمامی خدمات اين موسسه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز موسسه فناور و دانش بنیان
برگزاری کارگاه آنلاین کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار ( دوره پیشرفته) 8 اردیبهشت تا 10 اردیبهشت 94                لیست مقالات پذیرفته شده جهت ارائه در همایش بین المللی جغرافیا و توسعه پایدار
برگزاری کارگاه آنلاین کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار ( دوره پیشرفته) 8 اردیبهشت تا 10 اردیبهشت 94
حضور در این کارگاه برای همه علاقه مندان در ایران و خارج از کشور به صورت آزاد و رایگان است. حضور در این کارگاه برای همه علاقه مندان در ایران و خارج از کشور به صورت آزاد و رایگان است. این طرح در قالب طرح: جهاد آموزشی و مسئولیت اجتماعی دانشمندان جوان برگزار می گردد. در این طرح، اساتید کارشناسان، صاحب نظران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارشد و دکترا در ایران و جهان و همه علاقه مندانی که تمایل دارند بخشی از دانش خود را به صورت عامل المنفعه به اشتراک گذاشته، با یک سخنرانی علمی، تدریس و یا آموزش به ارتقاء فرهنگ دانش پژوهی و گفتمان تولید علم در میان جامعه جوانان این مرز و بوم کمک و یاری خواهند رساند و موسسه همه پژوهشگران را در این طرح دعوت به همکاری می نماید.
1394/02/02 ادامه مطلب


لیست مقالات پذیرفته شده جهت ارائه در همایش بین المللی جغرافیا و توسعه پایدار
به اطلاع کلیه پژوهشگرانی که مقالات آنها در لیست ارائه شده قرار دارد، پاورپوینت مقاله خود را مطابق با فرمت شده در سایت تنظیم و تا تاریخ 4 اردیبهشت 94 به ادرس MOBINSAFIRAN1393@GMAIL.COM ارسال نمایند، تا بتوانند در همایش بین المللی که به صورت آنلاین برگزار می گردد، شرکت نمایند.
1394/02/01 ادامه مطلب


گزارش سومین کنفرانس تخصصی روانشناسی اسلامی و زندگی معنوی 31 فروردین ماه 1394
به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رسانیم: سومین کنفرانس تخصصی روانشناسی اسلامی و زندگی معنوی از همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی توسط موسسه سفیران فرهنگی مبین با همکاری مرکز سلامت اندیشه بوشهر و جوامع علمی و دانشگاهی در تاریخ 31 فروردین ماه 1394 از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر روز دوشنبه برگزار شد.
1394/01/31 ادامه مطلب


گزارش برگزاری جلسات کارگاه کارآفرینی آنلاین با رویکرد ایجاد کسب و کار ( دوره مقدماتی ) توسط موسسه سفیران فرهنگی مبین با تدریس دکتر رامتین شاطری
جلسه ی اول کارگاه آنلاین کارآفرینی با رویکرد ایجاد کسب و کار ( دوره مقدماتی ) موسسه سفیران فرهنگی مبین شنبه 29 فروردین ماه 1394 ساعت 14:00 الی 16:00 و جلسه دوم در تاریخ 30 فروردین ماه و جلسه سوم در تاریخ 31 فروردین ماه 94 به صورت آنلاین و رایگان ، با تدریس دکتر رامتین شاطری برگزار گردید.
1394/01/30 ادامه مطلب


گواهینامه حضوردر اولین همایش بین المللی مدیریت از طرف موسسه بین المللی Swiss Cert برای شرکت کنندگان صادر و ارسال گردید.
موسسه سفیران فرهنگی اولین همایش بین المللی مدیریت را با همکاری شرکت بین المللی Swiss Cert ، موسسات دانشگاهی _ آکادمیک ملی و بین المللی ، استادان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارشد و دکترا ایرانی و خارجی در آذر ماه 1393 با حضور 350 نفر و ارایه 25 مقاله و سخنرانی برگزار نمود و برای همه 350 نفر شرکت کننده در همایش که در سایت ثبت نام کرده بودند گواهینامه حضور از شرکت بین المللی سوییس سرت صادر و به افراد ایمیل شده است. تجربه موفق برگزاری این همایش ما را برآن داشت تا دومین همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه نیز را در 14محور تخصصی و پنج کنفرانس در موضوعات تخصصی: مدیریت و فرهنگ سازمانی و منابع انسانی، فرهنگ تجارت ومدیریت در سازمانهای اقتصادی و مالی، مدیریت فرهنگی و مسئوليت های اجتماعي، مدیریت فرهنگی و توسعه فرهنگی، مدیریت اسلامی، مسئولیت اجتماعی و توسعه ،مدیریت فرهنگی، فرهنگ و اندیشه راهبردی در مدیریت و مدیریت استراتژیک، فرهنگ جهادی در مدیریت صنعتی، اجرایی و کارآفرینی های فناورانه برنامه ریزی و فراخوان مقاله نماییم. و برای این همایش نیز از شرکت Swiss Cert صادر می گردد. علاقه مندان برای ارسال مقاله لطفا به سایت http://worldconference.ir/Management/default.aspx مراجعه واقدام به ارسال مقاله نمایند.
1394/01/09 ادامه مطلب


انتشار و چاپ مقالات در نشریات معتبر با نمایه بین المللی ISI
انتشار نتایج تحقیقات، پژوهش ها و پایان نامه ها در مجلات معتبر علمی با نمایه های جهانی نقش مهمی را در ثبت دانش بشری و معرفی محققان در سطح بین المللی ایفاد می دارد. موسسه سفیران فرهنگی مبین بر اساس اهداف و موضوع فعالیت خود در گفتمان سازی نهضت نرم افزاری و تولید علم، بستری را فرآهم کرده تا اساتید، دانشجویان و پژوهشگران محترم بتوانند مقاله خود را درنشریات معتبر با نمایه بین المللی ISI منتشر نمایند. اما به همه پژوهشگران محترم متذکر می شود قبل از سفارش ترجمه و انتشار، حتما آیین نامه مربوط به دانشگاه خود را مطالعه و با معاونت پژوهشی دانشگاه هماهنگی لازم را به عمل آورند.
1393/12/03 ادامه مطلب


جذب هیات علمی افتخاری، کمیته علمی همایش و مدرس کارگاه های آموزشی
موسسه فناور و دانش بنیان سفیران فرهنگی مبین با اخذ مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پروانه موسسه فناور از پارک علم و فناوری خلیج فارس وزارت علوم تحقیقات و فناوری، براساس سیاستهای کلی برنامه پنجم توسعه نظام و مبتنی بر آیین نامه ارتقاء مرتبه هیأت علمی موسسات علمی دانشگاهی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و ابلاغ آن به وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان سند بالادستی و قانون مرجع کشوری، فعالیت های خود را برنامه ریزی و اجرایی نموده است و در این راه همه دانش پژوهان، فارغ التحصیلان حوزوی و دانشگاهی، اساتید حوزه و دانشگاه را به همکاری افتخاری با این موسسه دعوت می نمایند.
1393/12/02 ادامه مطلب


فراخوان مقاله همایش روانشناسی و فرهنگ زندگی: هر ماه یک کنفرانس تخصصی با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و انتشار آن در ژورنال ISI&ISC
دبیرخانه دایمی همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی هر ماه اقدام به برگزاری کنفرانس های تخصصی با صدور گواهینامه معتبر علمی حضور و ارایه مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی می نماید. و با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و انتشار آن در ژورنال ISI&ISC از مقاله دهنده برتر تقدیر می نماید پژوهشگران، استادان و دانشجویان می توانند مقاله خود را به دبیرخانه همایش ارسال نمایند و بعد از دوازده روز کاری نتایج داوری به آنها اطلاع رسانی می گردد و با حضور در کنفرانس های آنلاین و تحت وب اقدام به ارایه مقاله خود به صورت سخنرانی نموده و گواهینامه های خود را با لیبل امنیتی و مهر برجسته به تعداد افراد شرکت کننده به صورت اصل (original) دریافت نمایند.
1393/11/13 ادامه مطلب


فراخوان مقاله دومین همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه: هر ماه یک کنفرانس تخصصی با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و انتشار آن در ژورنال ISI&ISC
دبیرخانه دایمی همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه، هر ماه اقدام به برگزاری کنفرانس های تخصصی با صدور گواهینامه معتبر علمی حضور و ارایه مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی می نماید. و با اعطاء یک جایزه برای مقاله برتر و انتشار آن در ژورنال ISI&ISC از مقاله دهنده برتر تقدیر می نماید پژوهشگران، استادان و دانشجویان می توانند مقاله خود را به دبیرخانه همایش ارسال نمایند و بعد از دوازده روز کاری نتایج داوری به آنها اطلاع رسانی می گردد و با حضور در کنفرانس های آنلاین و تحت وب اقدام به ارایه مقاله خود به صورت سخنرانی نموده و گواهینامه های خود را با لیبل امنیتی و مهر برجسته به تعداد افراد شرکت کننده به صورت اصل (original) دریافت نمایند.
1393/11/12 ادامه مطلب


فراخوان کارگاه های پیشنهادی کاربران
موسسه دانش بنیان سفیران فرهنگی مبین، دارای پروانه فعالیت موسسات فناور از پارک علم و فناوری خلیج فارس وزارت علوم تحقیقات و فناوری و با مجوز رسمی 4695 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری پارک علم و فناوری خلیج فارس، و با حضور سازمانها و نهادهای ملی با مشارکت اندیشمندان، محققان و دانشجویان کارگاه هایی را جهت افزایش اگاهی و اطلاعات مطابق با درخواست کاربران برگزار نماید.
1393/10/16 ادامه مطلب


  مجموعه مقالات

 
توضیحات ضروری جهت ارسال مقاله: 

 * با توجه به جامع بودن محور همایش های علمی که توسط موسسه برگزار می گردد، مقالات رسیده براساس نظر کمیته علمی و دبیرخانه همایش در زیر فصل ها و بخش های مرتبط، دسته بندی موضوعی خواهد شد.

 * محققان و پژوهشگران، استادان، طلاب و دانشجویان می توانند مقالات خود را در محورهای اعلام شده و یا سایر حوزه های مرتبط به آن موضوع در بخش محور آزاد به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

* نویسندگان محترم باید مقاله (چکیده+اصل مقاله) خود را با توجه به فرمت معرفی شده در سایت موسسه ،فقط از طریق سامانه همایش های موسسه و با ثبت نام در کنترل پنل

 


ارسال نمایند.

* دبیرخانه دایمی همایش ها و کنفرانس های تخصصی، مقاله های رسیده را حداکثر تا 12 روز کاری پس از دریافت، داوری می نماید و منتظر پایان وقت ارسال مقاله نخواهد ماند و نتایج داوری را بلافاصله به نویسندگان اعلام می دارد. همچنین در این مرحله گواهینامه رسمی پذیرش حداکثر به مدت یک هفته صادر و برای افراد ایمیل می گردد. در این مرحله ضروری است باید ثبت نام نهایی انجام شده باشد و هزینه ثبت نام نیز پرداخت گردد.

بر اساس مصوبه جدید موسسه، تمامی گواهی نامه ها همراه با CD مجموعه مقالات، چاپ و آماده سازی می گردد و برای افراد پست می گردد.(هزینه پست با مقاله دهندگان می باشد)

 

 * مقالات در سه سطح ارایه سخنرانی، پوستر و انتشار در مجموعه مقالات پذیرفته می شود.

* تمامی مقالات پذیرفته شده در سطوح ارایه سخنرانی و پوستر نیز در مجموعه مقالات منتشر و همه سطوح پذیرش شده به پایگاه های استنادی جهت نمایه سازی ارسال می گردد اما هرکدام از پایگاه ها دارای شرایط خاص سازمانی خود می باشند که شرایط آنها به شرح ذیل تقدیم می گردد:
1. تمامی مقالات به مرکز منطقه ای علوم و فناوری مستقر در پایگاه استنادی جهان اسلام ارسال می گردد و براساس اعلام مرکز، مقالات دارای ضریب تأثیر در  پایگاه استنادی جهان اسلام(
ISC) نمایه سازی می گردد.
2. تمامی مقالات به پایگاه مرجع دانش
سیویلیکا ((CIVILICA کنسریوم محتوای ملی ارسال می گردد که براساس قرار داد منعقده بعد از چهار ماه در آن پایگاه نمایه سازی صورت می پذیرد.
3. تمامی مقالات به
پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران(IRANDOC) ارسال می گردد اما با توجه به ساختار دولتی آن هم زمان بر است
4. تمامی مقالات به پایگاه
اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) ارسال می گردد اما نمایه سازی در این پایگاه بر اساس اعلام پایگاه مشمول هزینه می باشد.

 * گواهی نامه پذیرش مقاله به دو زبان انگلیسی و فارسی بعد از ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه ثبت نام، به صورت جداگانه صادر و ایمیل می گردد همچنین مجموعه مقالات کامل نیز با اخذ استاندارد بین المللی شاپاISSN از کتابخانه ملی ایران به افراد ایمیل می گردد. 

 

بر اساس مصوبه جدید موسسه، تمامی گواهی نامه ها همراه با CD مجموعه مقالات، چاپ و آماده سازی می گردد و برای افراد پست می گردد.(هزینه پست با مقاله دهندگان می باشد)

 

* به اضافه هر مقاله هزینه جداگانه باید پرداخت گردد که

  شرح هزینه ها در بخش ثبت نام و ارسال مقاله سایت ذکر شده است.

 * ملاک عمل در تعیین هزینه ثبت نام شرکت کنندگان داخلی و خارجی نیز عنوان دانشگاه محل تدریس و یا تحصیل بر اساس داخل و خارج از کشور که در مقاله ارسالی نگارش شده است خواهد بود و هزینه نیز فقط بر اساس نفر اول تعیین می شود.

 

* گواهینامه به نام نویسنده نفر اول صادر می گردد و نام سایر نویسندگان نیز در آن ذکر می گردد.

 

* حضور افراد در روز برگزاری همایش الزامی نیست؛ الکترونیکی بودن تمامی فرآیندهای همایش و برگزاری همایش تحت وب، این ویژگی را به همایش داده است که افراد الزامی به حضور فیزیکی نداشته باشند؛ اما افراد شرکت کننده می توانند با ثبت نام در هر یک از همایش های موسسه و حضور در روز برگزاری همایش، گواهی حضور در همایش را نیز دریافت نمایند.


حامیان علمی همایش های علمی موسسه
حامیان رسانه ای