تمامي خدمات اين موسسه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.                اتمام فرصت ارسال فراخوان مقاله کنگره بین المللی فرهنگ و اندیشه دینی
اتمام فرصت ارسال فراخوان مقاله کنگره بین المللی فرهنگ و اندیشه دینی
دبیر کنگره بین المللی فرهنگ و اندیشه دینی از اهتمام و توجه پژوهشگران به موسسه سفیران فرهنگی مبین و فراخوان مقاله این دبیرخانه تشکر نمود. حجت الاسلام محمد نصیری با اعلام اتمام فرصت ارسال مقاله، از زحمات همکاران خود در دبیرخانه علمی با صد و پنجاه عضو هیات علمی و هیات داوران تقدیر نمود . ایشان داوری هزار و ششصد مقاله که حاصل تلاش بیش از سه هزار نویسند و محقق دین پژوه بر اساس زمان بندی داوری هر مقاله حداکثر در ده روز را نشان از نشاط و سطح بالای مشارکت علمی در جامعه حوزوی و دانشگاهی بیان کردند و در پایان خواستار اهتمام مسئولین در کاربردی ساختن این پژوهش ها و مقالات شدند
1393/01/15 ادامه مطلب


 ویژگی همایش های علمی و معتبر موسسه سفیران فرهنگی مبین
1. جامع بودن محورهای همایش بر اساس فصول آموزشی دانشگاه ها، نیاز روز جامعه و همراهی با گفتمان مردم و مسئولین 2. همکاری با مجامع علمی معتبراز قبیل: دانشگاه ها، انجمن های علمی، فصلنامه های پژوهشی و پارک های علم و فناوری 3. مقالات در پایگاه معتبر بین المللی از قبیل: پایگاه استنادی جهان اسلام(ISC)، پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران (IRANDOC) و مرکز علمی جهاد دانشگاهی (SID) و سیویلیکا (CIVILICA) نمایه می گردد. 4. اخذ استاندارد بین المللی شاپا (ISSN) از کتابخانه ملی ایران 5. داشتن کادر علمی گسترده و داوری مقالات در حداکثر ده روز کاری 6. صدور گواهینامه معتبر در حداکثر دو روز کاری به دو زبان فارسی و انگلیسی 7. الکترونیکی بودن تمامی فرآیندهای همایش از ارسال مقاله، پذیرش مقاله، صدور گواهینامه، انتشار مجموعه مقالات، برگزاری همایش تحت وب و بدون الزام به حضور فیزیکی افراد در روز همایش
1392/12/25 ادامه مطلب


فراخوان مقاله همایش بین المللی مدیریت_تهران
همایش بین المللی مدیریت، بستر و ظرفیتی است که اندیشمندان، محققان و دانشجویان حوزه مدیریت را گرد هم می آورد تا آخرین دستآوردهای علمی را در این حوزه مورد بررسی قرار دهند و هم اندیشی علمی صورت پذیرد. و با نمایه سازی مقالات خود در پایگاه های استنادی معتبر به تولید علم و نظریه علمی بپردازند. این گردهمایی بزرگ فرصتی است برای هم افزایی صاحبان پروژه های ملی و بین المللی و تبادل تجربه با انتقال دانش برای مدیران دولتی و غیر دولتی است. همچنین این همایش برای دانشجویان و متقاضیان کسب و کار در دنیای حقیقی نیز کسب تجربه ای است تا بتوانند با مدیران و صاحبان تجربه آشنا شوند و دانش خود را با تجربه مدیران ارشد به اشتراک گذارند
1392/10/01 ادامه مطلب


توضیحات ضروری جهت ارسال مقاله:

* با توجه به جامع بودن محور همایش های علمی که توسط موسسه برگزار می گردد، مقالات رسیده براساس نظر کمیته علمی و دبیرخانه همایش در زیر فصل ها و بخش های مرتبط، دسته بندی موضوعی خواهد شد.

* محققان و پژوهشگران، استادان، طلاب و دانشجویان می توانند مقالات خود را در محورهای اعلام شده و یا سایر حوزه های مرتبط به آن موضوع در بخش محور آزاد به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

* نویسندگان محترم باید مقاله (چکیده+اصل مقاله) خود را با توجه به فرمت معرفی شده در سایت موسسه ،فقط از طریق سایت کنگره و با ثبت نام در کنترل پنل سامانه کاربران ارسال نمایند. ارسال همزمان چکیده و اصل مقاله در یک برنامه word  ضروری است.

* دبیرخانه کنگره، مقاله های رسیده را حداکثر تا 10 روز کاری پس از دریافت، داوری می نماید و منتظر پایان وقت ارسال مقاله نخواهند ماندو نتایج داوری را بلافاصله به نویسندگان اعلام می دارد. همچنین در این مرحله گواهینامه رسمی پذیرش حداکثر به مدت دو روز کاری صادر و برای افراد ایمیل می گردد. در این مرحله ضروری است باید ثبت نام نهایی انجام شده باشد و هزینه ثبت نام نیز پرداخت گردد.

* مقالات در سه سطح ارایه سخنرانی، پوستر و انتشار در مجموعه مقالات پذیرفته می شود.

* تمامی مقالات پذیرفته شده در سطوح ارایه سخنرانی و پوستر نیز در مجموعه مقالات منتشر و همه سطوح پذیرش شده در پایگاه استنادی جهان اسلام(ISC)، پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران(IRANDOC)و سیویلیکا ((CIVILICA نمایه می گردد.

* گواهی نامه به دو زبان انگلیسی و فارسی بعد از ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه ثبت نام، به صورت جداگانه صادر و ایمیل می گردد همچنین کتاب مجموعه مقالات کامل نیز با ثبت در کتابخانه ملی ایران و اخذ شاپا به افراد ایمیل می گردد.

* به اضافه هر مقاله هزینه جداگانه باید پرداخت گررد که شرح هزینه ها در بخش ثبت نام و ارسال مقاله سایت ذکر شده است.

* ملاک عمل در تعیین هزینه ثبت نام شرکت کنندگان داخلی و خارجی نیز عنوان دانشگاه محل تدریس و یا تحصیل بر اساس داخل و خارج از کشور که در مقاله ارسالی نگارش شده است خواهد بود و هزینه نیز فقط بر اساس نفر اول تعیین می شود.

* گواهینامه به نام نویسنده نفر اول صادر می گردد و نام سایر نویسندگان نیز در آن ذکر می گردد.

* حضور افراد در روز برگزاری کنگره الزامی نیست؛ الکترونیکی بودن تمامی فرآیندهای همایش و برگزاری همایش تحت وب، این ویژگی را به همایش داده است که افراد الزامی به حضور فیزیکی نداشته باشند؛ اما افراد شرکت کننده می توانند با ثبت نام در هر یک از همایش های موسسه و حضور در روز برگزاری همایش، گواهی حضور در همایش را نیز دریافت نمایند.


حامیان علمی همایش های علمی موسسه
حامیان رسانه ای