تمامي خدمات اين موسسه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.                کارگاه آموزشی کاربرد آمار و رایانه در پژوهش با تاکید بر نرم افزار SPSS با همکاری آکادمی بین المللی PSV برگزار گردید
 کارگاه آموزشی کاربرد آمار و رایانه در پژوهش با تاکید بر نرم افزار SPSS با همکاری آکادمی بین المللی PSV برگزار گردید
این دوره توسط موسسه سفیران فرهنگی مبین با همکاری آکادمی PSV مالزی برگزار می گردد. بنابراین در آخر دوره کسانی که موفق به اتمام دوره می شوند گواهینامه موسسه سفیران فرهنگی مبین و گواهینامه بین المللی آکادمی PSV را دریافت خواهند کرد. در فرآیند انجام تحقیقات علمی ( اعم از پایان نامه های تحصیلی، مقالات پژوهشی، تحقیقات میدانی و ...) بهره گیری از آمار و نرم افزارهای آن امری رایج و ضروری است که نیازمند آشنایی با مفاهیم کاربردی آن در سطوح مختلف می باشد. لذا در این کارگاه تلاش میگردد ضمن بررسی مفاهیم پایه ای و کاربردی در آمار به معرفی نرم افزار SPSS و چگونگی تحلیل آمار توصیفی با کمک این نرم افزار پرداخته و مفاهیمی مانند نحوه تعریف متغیرها، ورود اطلاعات ، شاخص های توصیفی ، ترسیم نمودار و ... را مرور نمائیم. برای این منظور سعی میگردد با ارائه مثالی کاربردی گام های انجام یک تحقیق میدانی ( از ثبت اطلاعات تا تحلیل خروجی های یک پرسشنامه) را بررسی نمائیم.
1393/06/05 ادامه مطلب


انعقاد تفاهم نامه همکاری موسسه سفیران فرهنگی مبین و آکادمی بین المللی psv
موسسه سفیران فرهنگی مبین در راستای ارتقای کیفیت و تعامل با کمپانی های بین المللی اقدام به انعقاد تفاهم نامه همکاری با آکادمی شرکت Platinum Shauffmantz Veritas نموده است، که دوره های برگزاری مشترک با این موسسه منجر به صدور گواهینامه های معتبر بین المللی و مورد تایید اتحادیه اروپا خواهد بود و گواهینامه های صادره با کد های مخصوصی از شعبات PSV در سرتاسر دنیا قابل رهگیری هستند. این مدارک با توجه به تعدد مراکز تایید کننده و به جهت قابلیت استعلام در هنگام ارزیابیها به جهت مهاجرت و ... دارای ارزش خاصی می باشند.
1393/05/30 ادامه مطلب


 ویژگی همایش های علمی و معتبر موسسه سفیران فرهنگی مبین
1. جامع بودن محورهای همایش بر اساس فصول آموزشی دانشگاه ها، نیاز روز جامعه و همراهی با گفتمان مردم و مسئولین 2. همکاری با مجامع علمی معتبراز قبیل: دانشگاه ها، انجمن های علمی، فصلنامه های پژوهشی و پارک های علم و فناوری 3. مقالات در پایگاه معتبر بین المللی از قبیل: پایگاه استنادی جهان اسلام(ISC)، پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران (IRANDOC) و مرکز علمی جهاد دانشگاهی (SID) و سیویلیکا (CIVILICA) نمایه می گردد. 4. اخذ استاندارد بین المللی شاپا (ISSN) از کتابخانه ملی ایران 5. داشتن کادر علمی گسترده و داوری مقالات در حداکثر دوازده روز کاری 6. صدور گواهینامه معتبر در حداکثر یکهفته به دو زبان فارسی و انگلیسی 7. الکترونیکی بودن تمامی فرآیندهای همایش از ارسال مقاله، پذیرش مقاله، صدور گواهینامه، انتشار مجموعه مقالات، برگزاری همایش تحت وب و بدون الزام به حضور فیزیکی افراد در روز همایش
1393/05/20 ادامه مطلب


جذب هیات علمی افتخاری، کمیته علمی همایش و مدرس کارگاه های آموزشی
موسسه فناور و دانش بنیان سفیران فرهنگی مبین با اخذ مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پروانه موسسه فناور از پارک علم و فناوری خلیج فارس وزارت علوم تحقیقات و فناوری، براساس سیاستهای کلی برنامه پنجم توسعه نظام و مبتنی بر آیین نامه ارتقاء مرتبه هیأت علمی موسسات علمی دانشگاهی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و ابلاغ آن به وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان سند بالادستی و قانون مرجع کشوری، فعالیت های خود را برنامه ریزی و اجرایی نموده است و در این راه همه دانش پژوهان، فارغ التحصیلان حوزوی و دانشگاهی، اساتید حوزه و دانشگاه را به همکاری افتخاری با این موسسه دعوت می نمایند.
1393/05/19 ادامه مطلب


انتشار و چاپ مقالات در نشریات معتبر با نمایه های بین المللی ISI و ISC
نظر به حمایت مقالات منتشر شده در مجلات آنلاین و چاپی نمایه شده در پایگاه های استنادی بین المللی isi و isc مطابق با آیین نامه های شورای عالی انقلاب فرهنگی، آیین نامه تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر وزارت علوم تحقیقات و فناوری، آیین نامه های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی، آیین نامه باشگاه پژوهشگران جوان، آیین نامه ارتقاء هیات علمی موسسات پژوهشی و دانشگاه های کشور اعم از دانشگاه های وزارت بهداشت و وزارت علوم، دانشگاه پیام نور، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه های غیر انتفاعی و موسسات پژوهشی؛ در اعطاء امتیازات متعدد علمی_آموزشی، مادی و معنوی موسسه اقدام به همکاری و موافقت دو مجله نموده است؛ هر چند در اطلاعیه های بعدی تعداد این مجله ها بیشتر خواهد شد. موسسه همه عزیزان را به خواندن ادامه مطالب، توضیحات و اطلاعیه های ذیل با دقت بسیار زیاد دعوت می نماید، چرا که مسئولیت تمامی مراحل ذیل الذکر با محققان محترم می باشد و هرگونه سهو، اشتباه و فراموشی از طرف پژوهشگر و مقاله دهنده پذیرفته نیست. توضیحات بیشتر در ادامه مطالب
1393/04/22 ادامه مطلب


توضیحات ضروری جهت ارسال مقاله:

* با توجه به جامع بودن محور همایش های علمی که توسط موسسه برگزار می گردد، مقالات رسیده براساس نظر کمیته علمی و دبیرخانه همایش در زیر فصل ها و بخش های مرتبط، دسته بندی موضوعی خواهد شد.

* محققان و پژوهشگران، استادان، طلاب و دانشجویان می توانند مقالات خود را در محورهای اعلام شده و یا سایر حوزه های مرتبط به آن موضوع در بخش محور آزاد به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

* نویسندگان محترم باید مقاله (چکیده+اصل مقاله) خود را با توجه به فرمت معرفی شده در سایت موسسه ،فقط از طریق سایت کنگره و با ثبت نام در کنترل پنل سامانه کاربران ارسال نمایند. ارسال همزمان چکیده و اصل مقاله در یک برنامه word  ضروری است.

* دبیرخانه کنگره، مقاله های رسیده را حداکثر تا 12 روز کاری پس از دریافت، داوری می نماید و منتظر پایان وقت ارسال مقاله نخواهند ماندو نتایج داوری را بلافاصله به نویسندگان اعلام می دارد. همچنین در این مرحله گواهینامه رسمی پذیرش حداکثر به مدت یک هفته صادر و برای افراد ایمیل می گردد. در این مرحله ضروری است باید ثبت نام نهایی انجام شده باشد و هزینه ثبت نام نیز پرداخت گردد.

* مقالات در سه سطح ارایه سخنرانی، پوستر و انتشار در مجموعه مقالات پذیرفته می شود.

* تمامی مقالات پذیرفته شده در سطوح ارایه سخنرانی و پوستر نیز در مجموعه مقالات منتشر و همه سطوح پذیرش شده در پایگاه استنادی جهان اسلام(ISC)، پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران(IRANDOC)و سیویلیکا ((CIVILICA نمایه می گردد.

* گواهی نامه به دو زبان انگلیسی و فارسی بعد از ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه ثبت نام، به صورت جداگانه صادر و ایمیل می گردد همچنین کتاب مجموعه مقالات کامل نیز با ثبت در کتابخانه ملی ایران و اخذ شاپا به افراد ایمیل می گردد.

* به اضافه هر مقاله هزینه جداگانه باید پرداخت گررد که شرح هزینه ها در بخش ثبت نام و ارسال مقاله سایت ذکر شده است.

* ملاک عمل در تعیین هزینه ثبت نام شرکت کنندگان داخلی و خارجی نیز عنوان دانشگاه محل تدریس و یا تحصیل بر اساس داخل و خارج از کشور که در مقاله ارسالی نگارش شده است خواهد بود و هزینه نیز فقط بر اساس نفر اول تعیین می شود.

* گواهینامه به نام نویسنده نفر اول صادر می گردد و نام سایر نویسندگان نیز در آن ذکر می گردد.

* حضور افراد در روز برگزاری کنگره الزامی نیست؛ الکترونیکی بودن تمامی فرآیندهای همایش و برگزاری همایش تحت وب، این ویژگی را به همایش داده است که افراد الزامی به حضور فیزیکی نداشته باشند؛ اما افراد شرکت کننده می توانند با ثبت نام در هر یک از همایش های موسسه و حضور در روز برگزاری همایش، گواهی حضور در همایش را نیز دریافت نمایند.


حامیان علمی همایش های علمی موسسه
حامیان رسانه ای