تمامي خدمات اين موسسه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.                لینک ورود به کارگاه انلاین فنون مذاکره (دوره مقدماتی ) توسط دکتر رامتین شاطری پور 25 دیماه 93
لینک ورود به کارگاه انلاین فنون مذاکره (دوره مقدماتی ) توسط دکتر رامتین شاطری پور 25 دیماه 93
لینک ورود به کارگاه http://130.185.78.160/discussion موسسه سفیران فرهنگی مبین، کارگاه فنون مذاکره ( دوره مقدماتی ) را توسط جناب آقای دکتر رامتین شاطری ، در 3 جلسه پنج شنبه مورخ 25 دی ماه و شنبه و یکشنبه مورخ 27 و 28 دی ماه 93 به صورت وب کنفرانس و آنلاین برگزار می گردد. حضور در این کارگاه برای همه علاقه مندان در ایران و خارج از کشور به صورت آزاد و رایگان است. این طرح در قالب طرح: جهاد آموزشی و مسئولیت اجتماعی دانشمندان جوان برگزار می گردد. در این طرح، اساتید کارشناسان، صاحب نظران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارشد و دکترا در ایران و جهان و همه علاقه مندانی که تمایل دارند بخشی از دانش خود را به صورت عامل المنفعه به اشتراک گذاشته، با یک سخنرانی علمی، تدریس و یا آموزش به ارتقاء فرهنگ دانش پژوهی و گفتمان تولید علم در میان جامعه جوانان این مرز و بوم کمک و یاری خواهند رساند و موسسه همه پژوهشگران را در این طرح دعوت به همکاری می نماید.
1393/10/24 ادامه مطلب


فراخوان کارگاه های پیشنهادی کاربران
موسسه دانش بنیان سفیران فرهنگی مبین، دارای پروانه فعالیت موسسات فناور از پارک علم و فناوری خلیج فارس وزارت علوم تحقیقات و فناوری و با مجوز رسمی 4695 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری پارک علم و فناوری خلیج فارس، و با حضور سازمانها و نهادهای ملی با مشارکت اندیشمندان، محققان و دانشجویان کارگاه هایی را جهت افزایش اگاهی و اطلاعات مطابق با درخواست کاربران برگزار نماید.
1393/10/16 ادامه مطلب


برگزاری رایگان کارگاه آنلاین (وب کنفرانس) اخلاق حرفه ای توسط دکتر اسحق شیرین کلام در18دیماه93
موسسه سفیران فرهنگی مبین، کارگاه اخلاق حرفه ای را توسط جناب آقای دکتر اسحق شیرین کلام، پنجشنبه مورخ 18 دی ماه 1393 به صورت وب کنفرانس و آنلاین برگزار می گردد. حضور در این کارگاه برای همه علاقه مندان در ایران و خارج از کشور به صورت آزاد و رایگان است. این طرح در قالب طرح: جهاد آموزشی و مسئولیت اجتماعی دانشمندان جوان برگزار می گردد. در این طرح، اساتید کارشناسان، صاحب نظران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارشد و دکترا در ایران و جهان و همه علاقه مندانی که تمایل دارند بخشی از دانش خود را به صورت عامل المنفعه به اشتراک گذاشته، با یک سخنرانی علمی، تدریس و یا آموزش به ارتقاء فرهنگ دانش پژوهی و گفتمان تولید علم در میان جامعه جوانان این مرز و بوم کمک و یاری خواهند رساند و موسسه همه پژوهشگران را در این طرح دعوت به همکاری می نماید. لطفا جهت ثبت نام به سایت همایش روانشناسی و فرهنگ زندگی http://ravanshenasi1404.irمراجعه فرمایید.
1393/10/14 ادامه مطلب


برگزاری سلسله کارگاه های آموزشی سبک زندگی و اختلالات روانشناختی
سلسله کارگاه های آموزشی سبک زندگی و اختلالات روانشناختی توسط دبیرخانه دایمی همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی و با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر و موسسه سفیران فرهنگی مبین در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 10 و 11 دی ماه ساعت هشت صبح در سالن کنفرانس، طبقه سوم تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر جنب خانه معلم با حضور جناب آقای دکتر حمید علیزاده استاد دانشگاه علامه طباطبایی تهران و سردبیر فصلنامه علمی پژوهشی روانشناسی افراد استثنایی برگزار می گردد و به همه شرکت کنندگان نیز گواهینامه معتبر علمی اعطا می گردد.
1393/10/06 ادامه مطلب


برگزاری آنلاین و وب کنفرانس همایش بین المللی نیارش شهر پایا
همایش بین المللی نیارش شهر پایا ساعت 9 صبح ساعت مورخ 6/10/1393 به صورت آنلاین_وب کنفرانس برگزار می گردد. همه اساتید، دانشجویان و علاقه مندان به حوزه معماری، عمران و شهرسازی می توانند با ورود به سامانه اختصاصی adobe connect موسسه سفیران فرهنگی مبین و با ورود لینک http://130.185.78.160/architecture و نوشتن نام و نام خانوادگی به صورت کامل به فارسی یا انگلیسی و ورود در بخش: Enter as a Guest به این سامانه وارد شوند. شرکت کنندگان سیستم وب کنفرانس باید برای ورود به کنفرانس اقدام به تهیه یک خط اینترنت پرسرعتADSL با سرعت حداقل 256 کیلوبایت نمایند که توانایی انتقال تصویر و صدا باکیفیت را داشته باشند. همچنین سیستم شما باید آخرین ورژن فلش پلیر بر روی آن نصب شده باشد. که با توجه به تحریم های بین المللی می توانید این برنامه را از سایت www.flashplayer.ir دانلود نمایید.
1393/10/04 ادامه مطلب


توضیحات ضروری جهت ارسال مقاله:

* با توجه به جامع بودن محور همایش های علمی که توسط موسسه برگزار می گردد، مقالات رسیده براساس نظر کمیته علمی و دبیرخانه همایش در زیر فصل ها و بخش های مرتبط، دسته بندی موضوعی خواهد شد.

* محققان و پژوهشگران، استادان، طلاب و دانشجویان می توانند مقالات خود را در محورهای اعلام شده و یا سایر حوزه های مرتبط به آن موضوع در بخش محور آزاد به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

* نویسندگان محترم باید مقاله (چکیده+اصل مقاله) خود را با توجه به فرمت معرفی شده در سایت موسسه ،فقط از طریق سایت کنگره و با ثبت نام در کنترل پنل سامانه کاربران ارسال نمایند. ارسال همزمان چکیده و اصل مقاله در یک برنامه word  ضروری است.

* دبیرخانه کنگره، مقاله های رسیده را حداکثر تا 12 روز کاری پس از دریافت، داوری می نماید و منتظر پایان وقت ارسال مقاله نخواهند ماندو نتایج داوری را بلافاصله به نویسندگان اعلام می دارد. همچنین در این مرحله گواهینامه رسمی پذیرش حداکثر به مدت یک هفته صادر و برای افراد ایمیل می گردد. در این مرحله ضروری است باید ثبت نام نهایی انجام شده باشد و هزینه ثبت نام نیز پرداخت گردد.

* مقالات در سه سطح ارایه سخنرانی، پوستر و انتشار در مجموعه مقالات پذیرفته می شود.

* تمامی مقالات پذیرفته شده در سطوح ارایه سخنرانی و پوستر نیز در مجموعه مقالات منتشر و همه سطوح پذیرش شده در پایگاه استنادی جهان اسلام(ISC)، پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران(IRANDOC)و سیویلیکا ((CIVILICA نمایه می گردد.

* گواهی نامه به دو زبان انگلیسی و فارسی بعد از ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه ثبت نام، به صورت جداگانه صادر و ایمیل می گردد همچنین کتاب مجموعه مقالات کامل نیز با ثبت در کتابخانه ملی ایران و اخذ شاپا به افراد ایمیل می گردد.

* به اضافه هر مقاله هزینه جداگانه باید پرداخت گررد که شرح هزینه ها در بخش ثبت نام و ارسال مقاله سایت ذکر شده است.

* ملاک عمل در تعیین هزینه ثبت نام شرکت کنندگان داخلی و خارجی نیز عنوان دانشگاه محل تدریس و یا تحصیل بر اساس داخل و خارج از کشور که در مقاله ارسالی نگارش شده است خواهد بود و هزینه نیز فقط بر اساس نفر اول تعیین می شود.

* گواهینامه به نام نویسنده نفر اول صادر می گردد و نام سایر نویسندگان نیز در آن ذکر می گردد.

* حضور افراد در روز برگزاری کنگره الزامی نیست؛ الکترونیکی بودن تمامی فرآیندهای همایش و برگزاری همایش تحت وب، این ویژگی را به همایش داده است که افراد الزامی به حضور فیزیکی نداشته باشند؛ اما افراد شرکت کننده می توانند با ثبت نام در هر یک از همایش های موسسه و حضور در روز برگزاری همایش، گواهی حضور در همایش را نیز دریافت نمایند.


حامیان علمی همایش های علمی موسسه
حامیان رسانه ای