تمامي خدمات اين موسسه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.                همایش بین المللی نیارش شهر پایا، شش دی ماه 1393 برگزار می گردد
همایش بین المللی نیارش شهر پایا، شش دی ماه 1393 برگزار می گردد
دبیرخانه دایمی سلسله همایش های علمی پژوهشی نیارش شهر پایا ، با همکاری بیست نفر از اعضای محترم هیات علمی و اساتید حوزوی و دانشگاهی از بهمن ماه 1392 کار خود را شروع نمود و اولین همایش بین المللی نیارش شهر پایا را با فراخوان مقاله در سطح ملی و بین المللی جهت برگزاری در دی ماه 93 اطلاع رسانی نمود و با حضور اساتید و مقاله دهندگان محترم به صورت آنلاین (وب کنفرانس) در شش دی ماه ۱۳۹۳ برگزار خواهد شد. بر اساس شیوه نامه اجرایی آیین نامه ارتقای مرتبه اعضای هیات علمی مصوب جلسه 679 مورخ 14/10/1389 شورای عالی انقلاب فرهنگی، همایش علمی معتبر همایشی است که با داوری مقالات دریافتی همراه بوده است و پس از ارایه هر مقاله، نقد و بررسی و یا پرسش و پاسخ آن مقاله توسط حضار انجام می شود. در این نوع همایش صرفا مقالات علمی( بنیادی، کاربردی، توسعه ای یا فناوری) ارایه می شود. و بر اساس جدول شماره 3 بند 4 امتیازهای قابل محاسبه از فعالیتهای پژوهشی-فناوری آیین نامه ارتقای مرتبه اعضای هیات علمی مقاله علمی کامل داوری شده در مجموعه مقالات همایش های علمی معتبر دارای یک تا دو امتیاز می باشد. از این رو موسسه ضمن داوری کامل مقالات و انتشار آنان به صورت مقالات کامل با اخذ استاندارد بین المللی شاپا ISSN، این شرایط را فراهم نموده است که همه پژوهشگران بتوانند از حداکثر امتیاز لازم بهره مند گردند و در روز برگزاری همایش و ارایه مقاله، نیز حضار این فرصت را دارند که به نقد، بررسی و یا پرسش و پاسخ بپردازند و این مهم که مقاله افراد به صورت کامل داوری و در مجموعه مقالات منتشر شده است و با نقد، بررسی ، پرسش و پاسخ در روز همایش موفق به ارایه مقاله خود نموده، در گواهینامه جهت بهره مندی از امتیاز پژوهشی درج خواهد شد. ضمنا گواهینامه به صورت دو زبانه فارسی و انگلیسی برای افراد ایمیل می گردد.
1393/09/29 ادامه مطلب


برگزاری حضوری و غیر حضوری (آنلاین_وب کنفرانس) سمپوزیوم بین المللی تشخیص و درمان اختلال طیف اوتیسم (ASD)
سمپوزیوم بین المللی تشخیص و درمان اختلال طیف اوتیسم (ASD) ساعت 14 به صورت حضوری و غیر حضوری (آنلاین_وب کنفرانس) برگزار می گردد. سمپوزیوم در سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر برگزار خواهد شد .و همه اساتید، دانشجویان و علاقه مندان به حوزه اوتیسم نیز می توانند به صورت غیر حضوری با ورود به سامانه اختصاصی adobe connect موسسه سفیران فرهنگی مبین و با ورود لینک http://130.185.78.160/ravanshenasi1404 و نوشتن نام و نام خانوادگی به صورت کامل به فارسی یا انگلیسی و ورود در بخش: Enter as a Guest به این سامانه وارد شوند
1393/09/24 ادامه مطلب


اعلام تاریخ و زمان برگزاری اولین سمپوزیوم بین المللی تشخیص و درمان اختلال طیف اوتیسم
سمپوزیوم بین المللی تشخیص و درمان اختلال طیف اوتیسم در دوشنبه مورخ 24 آذر ماه 1393 ساعت 14 در دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر (ساختمان اداری_طبقه سوم، سالن کنفرانس) افتتاح می گردد. این نشست تخصصی با تلاوت قرآن کریم شروع می گردد و با سخنرانی استاد دکتر نازلی از دانشگاه آنکارا ترکیه و ارایه مقالات تخصصی اعضای هیأت علمی، اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا ساعت 17:30 ادامه می یابد. روز دوم سمپوزیوم به مناسبت هفته پژوهش با حضور اساتید و دانشجویان استان، نشست در سه شنبه مورخ 25 آذر ماه 1393 ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر با سخنرانی استاد دکتر نازلی همراه با پرسش و پاسخ تا اذان ظهر برگزار می گردد. روز سوم سمپوزیوم، نشست به صورت کارگاه آموزشی، چهارشنبه مورخ 26 آذر ماه 1393 ساعت 8:30 صبح در سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر به صورت صبح و عصر برگزار خواهد شد. به تمامی شرکت کنندگان از طرف دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر و موسسه سفیران فرهنگی مبین، گواهینامه معتبر تقدیم می گردد. این گواهینامه به مدت 16 ساعت برای کسانیکه در تمامی برنامه های سمپوزیوم شرکت کرده باشند اعطا خواهد شد.
1393/09/22 ادامه مطلب


اولین سمپوزیوم بین المللی تشخیص و درمان اختلال طیف اوتیسم (ASD)
سمپوزیوم بین المللی تشخیص و درمان اختلال طیف اتیسم (ASD) با همکاری دانشگاه پیام نور استان بوشهر، موسسه سلامت اندیشه وموسسه سفیران فرهنگی مبین مستقر در پارک علم و فن آوری خلیج فارس وزارت علوم تحقیقات و فناوری و به همت دبیرخانه دایمی همایش بین المللی روانشناسی و فرهنگ زندگی توسط استاد دکتر حسین نازلی استاد روانشناسی دانشگاه آنکارا ترکیه، آذر ماه 1393 در استان بوشهر به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می گردد و به همه شرکت کنندگان نیز گواهینامه معتبر به دو زبان فارسی و انگلیسی اعطا خواهد شد. همچنین کسانیکه در این رابطه مقالاتی نیز داشته باشند می توانند با ارسال مقاله خود و بعد از داوری و پذیرش آن توسط هیأت داوران، اقدام به ارایه مقاله خود نمایند. افراد متقاضی باید وارد سامانه کاربران شده و با ثبت خدمت و پرداخت هزینه، ثبت نام خود را نهایی نمایند.
1393/09/17 ادامه مطلب


آغاز به کار ثبت نام و ارسال مقالات به همایش بین المللی مدیریت و فرهنگ توسعه
پس از برگزاری موفق دوره اول کنفرانس بین المللی مدیریت و استقبال بی نظیر جامعه علمی کشور، کمیته برگزاری با همکاری و حمایت گسترده دانشگاه ها، نهاد های علمی و تحقیقاتی مطرح و معتبر کشور اقدام به برگزاری دومین کنفرانس بین المللی مدیریت باعنوان مدیریت و فرهنگ توسعه کرده است. محققان و پژوهشگران، استادان، طلاب و دانشجویان می توانند مقالات خود را در محورهای اعلام شده و یا سایر حوزه های مرتبط به آن موضوع در بخش محور آزاد به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.نویسندگان محترم باید مقاله (چکیده+اصل مقاله) خود را با توجه به فرمت معرفی شده در سایت موسسه ،فقط از طریق سایت همایشhttp://worldconference.ir/Management/ و با ثبت نام در کنترل پنل سامانه کاربران ارسال نمایند. ارسال همزمان چکیده و اصل مقاله در یک برنامه word ضروری است.دبیرخانه همایش، مقاله های رسیده را حداکثر تا 12 روز کاری پس از دریافت، داوری می نماید و منتظر پایان وقت ارسال مقاله نخواهند ماندو نتایج داوری را بلافاصله به نویسندگان اعلام می دارد. همچنین در این مرحله گواهینامه رسمی پذیرش به صورت دوزبانه فارسی و انگلیسی،حداکثر به مدت یک هفته صادر و برای افراد ایمیل می گردد. در این مرحله ضروری است باید ثبت نام نهایی انجام شده باشد و هزینه ثبت نام نیز پرداخت گردد.
1393/09/15 ادامه مطلب


توضیحات ضروری جهت ارسال مقاله:

* با توجه به جامع بودن محور همایش های علمی که توسط موسسه برگزار می گردد، مقالات رسیده براساس نظر کمیته علمی و دبیرخانه همایش در زیر فصل ها و بخش های مرتبط، دسته بندی موضوعی خواهد شد.

* محققان و پژوهشگران، استادان، طلاب و دانشجویان می توانند مقالات خود را در محورهای اعلام شده و یا سایر حوزه های مرتبط به آن موضوع در بخش محور آزاد به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

* نویسندگان محترم باید مقاله (چکیده+اصل مقاله) خود را با توجه به فرمت معرفی شده در سایت موسسه ،فقط از طریق سایت کنگره و با ثبت نام در کنترل پنل سامانه کاربران ارسال نمایند. ارسال همزمان چکیده و اصل مقاله در یک برنامه word  ضروری است.

* دبیرخانه کنگره، مقاله های رسیده را حداکثر تا 12 روز کاری پس از دریافت، داوری می نماید و منتظر پایان وقت ارسال مقاله نخواهند ماندو نتایج داوری را بلافاصله به نویسندگان اعلام می دارد. همچنین در این مرحله گواهینامه رسمی پذیرش حداکثر به مدت یک هفته صادر و برای افراد ایمیل می گردد. در این مرحله ضروری است باید ثبت نام نهایی انجام شده باشد و هزینه ثبت نام نیز پرداخت گردد.

* مقالات در سه سطح ارایه سخنرانی، پوستر و انتشار در مجموعه مقالات پذیرفته می شود.

* تمامی مقالات پذیرفته شده در سطوح ارایه سخنرانی و پوستر نیز در مجموعه مقالات منتشر و همه سطوح پذیرش شده در پایگاه استنادی جهان اسلام(ISC)، پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران(IRANDOC)و سیویلیکا ((CIVILICA نمایه می گردد.

* گواهی نامه به دو زبان انگلیسی و فارسی بعد از ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه ثبت نام، به صورت جداگانه صادر و ایمیل می گردد همچنین کتاب مجموعه مقالات کامل نیز با ثبت در کتابخانه ملی ایران و اخذ شاپا به افراد ایمیل می گردد.

* به اضافه هر مقاله هزینه جداگانه باید پرداخت گررد که شرح هزینه ها در بخش ثبت نام و ارسال مقاله سایت ذکر شده است.

* ملاک عمل در تعیین هزینه ثبت نام شرکت کنندگان داخلی و خارجی نیز عنوان دانشگاه محل تدریس و یا تحصیل بر اساس داخل و خارج از کشور که در مقاله ارسالی نگارش شده است خواهد بود و هزینه نیز فقط بر اساس نفر اول تعیین می شود.

* گواهینامه به نام نویسنده نفر اول صادر می گردد و نام سایر نویسندگان نیز در آن ذکر می گردد.

* حضور افراد در روز برگزاری کنگره الزامی نیست؛ الکترونیکی بودن تمامی فرآیندهای همایش و برگزاری همایش تحت وب، این ویژگی را به همایش داده است که افراد الزامی به حضور فیزیکی نداشته باشند؛ اما افراد شرکت کننده می توانند با ثبت نام در هر یک از همایش های موسسه و حضور در روز برگزاری همایش، گواهی حضور در همایش را نیز دریافت نمایند.


تا همایش ...

088
حامیان علمی همایش های علمی موسسه
حامیان رسانه ای